Čo všetko od nás dostanete?

Originálny a kvalitný šperk

Navrhli sme pre vás vlastné dizajny šperkov v nadčasovom štýle, ktorý tak veľmi milujeme. Svadobné obrúčky, zásnubné prstene či iné šperky vyrábame z kvalitných a odolných materiálov od dôveryhodných dodávateľov, aby vám vydržali na celý život.

Certifikát k diamantu

Naše šperky zdobíme drahými kameňmi, za ktoré sa vieme hrdo postaviť. Do zásnubných prsteňov pre vás vyberáme diamanty, ktoré prešli hodnotením v najrešpektovanejších laboratóriách. Dostanete ich od nás s GIA certifikátom alebo certifikátom od HRD Antwerp.

Osobný prístup

Výber dokonalého šperku na svadbu, zásnuby či len tak pre potešenie je tvrdým orieškom. Sme tu pre vás, aby sme vám ho pomohli rozlúsknuť. Vypočujeme si vaše predstavy a želania, a ak to bude v našich silách, radi vám ich splníme.

Bezplatné zaslanie meradla

Ako zmerať veľkosť prsteňa v pohodlí domova nebolo nikdy jednoduchšie. Pomôžete si naším meracím krúžkom, ktorý Vám zašleme kamkoľvek v rámci Slovenska a Českej republiky na naše náklady. Po úhrade zálohy 200€, ktorá sa následne odráta od hodnoty vašich obrúčok, vám radi zašleme aj vzorky našich modelov. Vzorky si môžete objednať tu.

Vnútorné gravírovanie svadobnej obrúčky

Bezplatné gravírovanie

Vnútorné gravírovanie je skvelým spôsobom, ako personalizovať vaše svadobné obrúčky. Radi vám v nich uchováme dátum svadby, vaše mená či akýkoľvek iný text, ktorý má pre vás hlbší význam. Aj túto službu máte od nás bez poplatku.

Luxusné darčekové balenie

Veríme, že zážitok z našich šperkov začína už pri ich rozbaľovaní. Stačí potiahnuť previazanú stuhu, otvoriť krabičku a vaša zvedavosť sa razom zmení na príjemné prekvapenie. Nie nadarmo sa hovorí, že najkrajšie darčeky sa ukrývajú v malých krabičkách.

Bezpečné a bezplatné doručenie

Naše svadobné obrúčky, zásnubné prstene a iné šperky už putovali do celého sveta. Garantovane Vám ich doručíme v zabezpečenej zásielke prakticky kdekoľvek. Ak by ste si ich chceli vyzdvihnúť osobne, radi vás privítame v našom ateliéri v Košiciach.

Prvá zmena veľkosti bezplatne

Výber správnej veľkosti prsteňa je niekedy poriadna veda. Ak vám prsteň nesadne, radi vám ho bezplatne upravíme. Aj v prípade zásnubného prsteňa máme riešenie. Vyrobíme vám ho v univerzálnej veľkosti, a tú vám neskôr taktiež upravíme.