Co můžete od KLIMI očekávat

Originální a kvalitní šperk

Navrhli jsme pro vás vlastní designy šperků v nadčasovém stylu, který tak velmi milujeme. Svatební obroučky, zásnubní prsteny či jiné šperky vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů od důvěryhodných dodavatelů, aby vám vydržely na celý život.

Certifikát k diamantu

Naše šperky zdobíme drahými kameny, za které se umíme hrdě postavit. Do zásnubních prstenů pro vás vybíráme diamanty, které prošly hodnocením v nejrespektovanějších laboratořích. Dostanete je od nás s GIA certifikátem nebo certifikátem HRD Antwerp.

 

Osobní přístup

Výběr dokonalého šperku na svatbu, zásnuby či jen tak pro potěšení je tvrdým oříškem. Jsme tu pro vás, abychom vám ho pomohli rozlousknout. Vyslechneme si vaše představy a přání, a pokud to bude v našich silách, rádi vám je splníme.

Bezplatné zaslání měřidla

Jak změřit velikost prstenu nebylo nikdy jednodušší. Správnou velikost si můžete v pohodlí domova změřit s naším měřícím kroužkem. Zašleme vám ho kamkoli v rámci České republiky a Slovenska na naše náklady.

Bezplatné gravírování

Vnitřní gravírování je skvělým způsobem, jak personalizovat vaše svatební obroučky. Rádi vám v nich uchováme datum svatby, vaše jména či jakýkoli jiný text, který má pro vás hlubší význam. I tuto službu máte od nás bez poplatku.

Luxusní dárkové balení

Věříme, že zážitek z našich šperků začíná již při jejich rozbalování. Stačí potáhnout provázanou stuhu, otevřít krabičku a vaše zvědavost se rázem změní na příjemné překvapení. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější dárky se ukrývají v malých krabičkách.

Bezpečné doručení k Vašim dveřím

Naše svatební obroučky, zásnubní prsteny a jiné šperky už putovaly do celého světa. Garantovaně Vám je doručíme v zabezpečené zásilce prakticky kdekoliv. Pokud byste si je chtěli vyzvednout osobně, rádi vás přivítáme v našem ateliéru v Košicích.

První změna velikosti bezplatně

Výběr správné velikosti prstenu je někdy pořádná věda. Pokud vám prsten nesedne, rádi vám ho bezplatně upravíme. I v případě zásnubního prstenu máme řešení. Vyrobíme vám ho v univerzální velikosti, a tu vám později také upravíme.

 

Péče o vaše šperky

Každý šperk si zaslouží profesionální péči, protože se i při největší opatrnosti časem poškrábe a zašpiní. V rámci doživotní záruky a servisu v tříletých cyklech vám šperky přeleštíme, pročistíme a zkontrolujeme úchopy osazených kamínků.