Zmeny v súvislosti s pandémiou COVID-19

Rozhodli sme sa uľahčiť Vám online výber Vašich svadobných obrúčok. K bezplatne zasielanému meradlu, Vám rovnako bezplatne pribalíme aj 2ks vzoriek svadobných obrúčok KLIMI podľa Vášho výberu. V zásielke si nájdete taktiež pripravený prepravný štítok, aby bolo odoslanie vzoriek späť na našu adresu pre Vás čo najpohodlnejšie. Veríme, že Vám takto dokážeme výber Vašich prstienkov napriek nepriaznivej situácii opäť o niečo spríjemniť.

Vzorky svadobných obrúčok si môžete objednať tu.

Viac informácií o tom, ako prebieha výber svadobných obrúčok počas pandémie nájdete na tomto odkaze.

Osobné prehliadky vzoriek šperkov KLIMI, ako aj samotné konzultácie v našom košickom ateliéri KLIMI, sme sa v záujme zamedzenia šíreniu nového koronavírusu, ochrany vášho zdravia, nášho zdravia a zachovania plynulosti výroby, s veľkou ľútosťou rozhodli do odvolania pozastaviť. Zostávame Vám ochotne a s radosťou naďalej k dispozíci online na našich sociálnych sieťach Facebook, Instagram, ako aj prostredníctvom emailu. Radi Vám s výberom Vášho šperku prostredníctvom internetu z pohodlia domova poradíme, tak ako aj doteraz.

Online objednávky, výroba, a doručenie Vašich objednávok vrámci SR, ČR a zvyšku Európy prebieha bez zmeny.

Osobné prevzatie objednávok v košickom ateliéri je možné aj naďalej, avšak iba pre dobu na to nutnú a vrámci vopred dohodnutého termínu. Radi by sme vás s úctou poprosili, chráňte seba, ako aj nás rúškom a použite dezinfekciu.

Cez rúško to síce nebude vidieť, ale šťastný Michal sa na Vás určite nezabudne usmiať.