Náušnice KLIMI v stálej ponuke

Model náušníc, pyšne inšpirovaný priamo logom KLIMI, nájdete odteraz v stálej ponuke. Náušnice sú teda inšpirované logom, čím je však inšpirované logo samotné? Okrem toho, že v ňom viete vidieť diamant pri pohľade zospodu (na jeho špičku), v ňom viete prečítať aj celý názov KLIMI (mind blown). Avšak najdôležitejší aspekt pre prevzatie dizajnu loga na naše šperky, je jeho symetria a vyváženosť.  Skrátka sa mi to logo veľmi páči aj v podobe šperku.

Dizajn a rozmery sú práve tými atribútmi, ktoré tieto náušnice predurčujú ku pohodlnému každodennému noseniu. Dopsiaľ sme ich vyrábali len na objednávku, podľa individuálnych požiadaviek klientiek. To sa však na základe záujmu o tieto náušničky mení a posúvam ich do stálej ponuky. Už na ne nebudete musieť čakať, pretože budú už vo väčšine dostupné skladom.

Ak Vás dizajn týchto náušníc taktiež oslovil, neváhajte si prezrieť ich ponuku v sekcii obchod na našom webe. Vybrať si ich môžete v rôznych variantoch drahého kovu. Naša precízna práca – vaša radosť z ich nosenia.


Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *