Michal Klima a KLIMI

Volám sa Michal Klima a založil som značku KLIMI. Ako to celé vznikalo? Dozviete sa v tomto článku.

V dobe mojich začiatkov som vyrábal strieborné svadobné obrúčky ako inšpiráciu pre potenciálnych klientov. Odfotil som ich a vystavil na web, aby videli, čo vyrábam. Popri tejto vytrvalej snahe presadiť sa, som opravoval šperky a vyrábal zákazkové šperky pre priateľov. Práve z týchto príjmov moja začínajúca dielňa fungovala. Aj keď mi táto doplnková práca zaberala najviac času, vždy som sa snažil venovať svoj voľný čas výrobe svadobných obrúčok.

Mal som však veľký sen. Sen, že raz vyrastie do značky s vlastnou ponukou originálnych zlatých šperkov, ktoré prekročia hranice Slovenska. Dnes sa to stáva skutočnosťou.

Postupne začali prichádzať prvé zákazky pre budúcich mladomanželov a moje zameranie sa začalo profilovať. Práca na svadobných obrúčkach pribúdala a s ňou aj množstvo spokojných klientov. Spočiatku som vyrábal obrúčky na mieru, podľa ich želaní. Vízia o vlastných modeloch pod značkou KLIMI však vo mne neutíchala. Všetko chce čas a musí dozrieť, minimálne teda, ak to nemá byť umelé a nasilu. Počas zákazkovej výroby svadobných obrúčok sa vyprofilovali modely, ktoré som navrhoval a vyrábal najčastejšie.

Práve z nich som vystaval originálnu ponuku a dnes je mi cťou predstaviť vám to, o čom som sníval od samotného začiatku – vlastnú kolekciu svadobných obrúčok a dámskych módnych šperkov značky KLIMI. Pri zostavovaní som okrem dizajnu zohľadnil aj dôležitý fakt, a to, že šperky sú na celý život. Nestačí preto, aby boli iba pekné, mali by byť kvalitné a odolné natoľko, aby s vami prežili každú situáciu a každý váš spoločný zážitok. Verím, že sa vám budú páčiť.

Share this post

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *