Vaša láska pomáha

Ako symbol toho, aká vie byť pravá láska silná, sme sa rozhodli časť výnosov z výroby a predaja vaších životných šperkov v roku 2020 darovať tam, kde to potrebujú. 

V novembri 2020 sme usporiadali veľkú online aukciu diamantového zásnubného prsteňa z našej dielne. Symbolicky v Medzinárodný deň predčasne narodených detí sme spoločne s vami podporili občianske združenie Malíček, ktoré sa tejto problematike intenzívne venuje a pomáha nemocničným oddeleniam, statočným detičkám a ich rodičom. Do aukcie sa zapojilo veľké množstvo našich fanúšikov a najvyššia ponuka 1600 Eur predčila naše očakávania. Vydražená suma síce nevyrieši problémy systému starostlivosti o predčasne narodené deti, no s istotou si nájde svoj užitočný účel. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do aukcie zapojili, ako aj tým, ktorí naše príspevky zdieľali. Ak by ste chceli občianske združenie Malíček podporiť samostatne, môžete tak urobiť na www.malicek.sk 

Vaša láska však skrz naše šperky pomáha neustále. Časť výnosov z našich KLIMI šperkov navyše pravidelne zasielame do programu Svetový rodič Unicef. Aj malou troškou tak pomáhame a dávame nádej deťom v núdzi na lepší život, strechu nad hlavou, vodu, jedlo či vzdelanie. A vy pomáhate s nami.

Váš zásnubný prsteň a svadobné obrúčky sa takýmto spôsobom z aspoň malej časti podieľajú na pomoci iným. 


Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *