Výber svadobných obrúčok počas lockdownu?

Ako prebieha výber a kúpa svadobných obrúčok v období, kedy je lepšie byť doma? Odpoveď nájdete v tomto článku.

Vzhľadom na to, v našej dielni vyrábame svadobné obrúčky pre klientov zo Slovenska a Česka, prípadne zasielame naše prstene slovákom žijúcim v zahraničí, pre nás nie je objednávanie a výroba prsteňov na diaľku ničím novým. Práve naopak, z celkového počtu našich klientov nás osobne navštívi zhruba 20%. Postupne zodpovieme tieto najčastejšie kladené otázky:

  • Ako si vybrať správny dizajn?
  • Ako zistím veľkosť prsteňa, ktorú potrebujem?
  • Ako dlho trvá výroba od objednania?
  • Ako uhradím svoje svadobné obrúčky?
  • Dá sa veľkosť obrúčky dodatočne upraviť?
  • Akou formou budú naše obrúčky doručené?

Ako si vybrať správny dizajn je otázka, na ktorú poznáte odpoveď najlepšie sami. Je však dobré myslieť na to, že svadobná obrúčka je na vašich rukách každý deň po celý váš život. Preto čím jednoduchšia a kvalitnejšia je obrúčka, tým menej na nej zbadáte opotrebenie z každodenného nosenia. Správna obrúčka by nemala vyzerať nosením horšie, má skôr dozrievať ako víno. Na základe toho sme vytvorili aj naše portfólio prevažne minimalistických dizajnov, v ktorých používame výhradne diamanty práve z vyššie uvedených dôvodov kvality a trvácnosti. Pre čo najlepšiu predstavu, ako naše modely vyzerajú, sme ich pre vás podrobne nafotili na náš web a aj to, ako vyzerajú nasadené na ruke. Viac zaujímavých fotografií šperkov, ich výroby, ale aj príspevkov od našich klientov nájdete na Instagrame @klimisperk.

Veľkosť prsteňa zistíte spoľahlivo aj v pohodlí vášho domova. Každému z našich klientov bezplatne zasielame na adresu meradlo s priloženou príručkou ako merať. Na základe takto nameraných údajov vyrábame naše prstene už roky a postup sa nám pozitívne osvedčil.

Výroba prsteňa, ktorý si u nás objednáte trvá spravidla 3 až 4 týždne. Niekedy sa táto doba kvôli zmenám v „covid“ situácii môže mierne predĺžiť, no snažíme sa aby ste o tom boli vždy informovaní.

Objednávku výroby vášho šperku viete vyplatiť online bankovou kartou, alebo prevodom. Či na úvod uhradíte plnú sumu šperku, alebo 50% zálohu je na vás.

Veľkosti vašich obrúčok vám kedykoľvek radi upravíme. Všetky naše obrúčky, ako aj zásnubne prstene dizajnujeme tak, aby sme vám ich kedykoľvek vedeli upraviť. Pri úprave na diaľku nám klienti šperky zašlú, odkomunikujeme si zmenu a po úprave veľkosti šperk zasielame späť.

Zásielka obsahujúca šperky našich klientov je starostlivo zabalená, poistená a zaslaná spoľahlivou kuriérskou spoločnosťou na adresu. Vaše prstene sme schopní doručiť takmer do celého sveta leteckou dopravou do 24 až 48 hodín.

Share this post

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *