Výber svadobných obrúčok počas lockdownu?

Ako prebieha výber a kúpa svadobných obrúčok v období, kedy je lepšie byť doma? Odpoveď nájdete v tomto článku.

Vzhľadom na to, v našej dielni vyrábame svadobné obrúčky pre klientov zo Slovenska a Česka, prípadne zasielame naše prstene slovákom žijúcim v zahraničí, pre nás nie je objednávanie a výroba prsteňov na diaľku ničím novým. Práve naopak, z celkového počtu našich klientov nás osobne navštívi zhruba 20%. Postupne zodpovieme tieto najčastejšie kladené otázky:

  • Ako si vybrať správny dizajn?
  • Ako zistím veľkosť prsteňa, ktorú potrebujem?
  • Ako dlho trvá výroba od objednania?
  • Ako uhradím svoje svadobné obrúčky?
  • Dá sa veľkosť obrúčky dodatočne upraviť?
  • Akou formou budú naše obrúčky doručené?

Ako si vybrať správny dizajn je otázka, na ktorú poznáte odpoveď najlepšie sami. Ako si ho vybrať online počas pandémie? To už môže byť mierne zložitejšie. Rozhodli sme sa uľahčiť Vám online výber Vašich svadobných obrúčok. K bezplatne zasielanému meradlu, Vám rovnako bezplatne pribalíme aj 2ks vzoriek svadobných obrúčok KLIMI podľa Vášho výberu. V zásielke si nájdete taktiež pripravený prepravný štítok, aby bolo odoslanie vzoriek späť na našu adresu pre Vás čo najpohodlnejšie. Veríme, že Vám takto dokážeme výber Vašich prstienkov napriek nepriaznivej situácii opäť o niečo spríjemniť.

Pred zaslaním vybraných vzoriek na Vašu adresu, je však potrebné bankovým prevodom uhradiť zálohu za Vaše svadobné obrúčky vo výške 200€. Na základe toho si budeme istí, že to s výrobou u nás myslíte naozaj vážne a my Vám môžeme bez starostí naše ručne robené vzorky zaslať. Táto záloha bude odrátaná od hodnoty modelov, ktoré si následne z našej ponuky vyberiete.

Vzorky svadobných obrúčok si môžete objednať na tomto odkaze.

Veľkosť prsteňa zistíte spoľahlivo aj v pohodlí vášho domova. Každému z našich klientov bezplatne zasielame na adresu meradlo s priloženou príručkou ako merať. Na základe takto nameraných údajov vyrábame naše prstene už roky a postup sa nám pozitívne osvedčil.

Výroba prsteňa, ktorý si u nás objednáte trvá spravidla 3 až 4 týždne. Niekedy sa táto doba kvôli zmenám v “covid” situácii môže mierne predĺžiť, no snažíme sa aby ste o tom boli vždy informovaní.

Objednávku výroby vášho šperku viete vyplatiť online bankovou kartou, alebo prevodom. Či na úvod uhradíte plnú sumu šperku, alebo 50% zálohu je na vás.

Veľkosti vašich obrúčok vám kedykoľvek radi upravíme. Všetky naše obrúčky, ako aj zásnubne prstene dizajnujeme tak, aby sme vám ich kedykoľvek vedeli upraviť. Pri úprave na diaľku nám klienti šperky zašlú, odkomunikujeme si zmenu a po úprave veľkosti šperk zasielame späť.

Zásielka obsahujúca šperky našich klientov je starostlivo zabalená, poistená a zaslaná spoľahlivou kuriérskou spoločnosťou na adresu. Vaše prstene sme schopní doručiť takmer do celého sveta leteckou dopravou do 24 až 48 hodín.


Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *